HAKKIMIZDA

15 YILDIR BİZİ BİZ YAPAN SİZ

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZE KALİTELİ,HIZLI VE GÜVENİLİR HİZMETLER VERİYORUZ. TÜRKİYE’DE DAHA İYİ BİR YAŞAM İÇİN  YANINIZDA OLAN KURULUŞUMUZ İKAMET İZNİ (OTURMA İZNİ) ÇALIŞMA İZNİ VE VATANDAŞLIK SORUNLARINIZA UZMAN PERSONELİMİZLE YASAL ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ.

TÜRKİYE’DE KOLAY YAŞAM İÇİN SİZE ALTERNATİF OLARAK GAYRİMENKUL & ARAÇ ALIM, SATIM, VE KİRALAMA HİZMETLERİMİZLE HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIYORUZ.

​PROBLEMLERİNİZ İÇİN KONUSUNDA UZMANLAŞMIŞ OLAN EKİBİMİZ İLE  ULUSLARARASI STANDARTLARDA HİZMET VERMEKTEYİZ.

İkamet Türkiye bir danışmandan daha fazlası olması gerektiğine inanıyoruz. Kendimizi müşterilerimizin ayakkabılarına koyar, teşviklerimizi hedefleriyle hizalar ve işlerinin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için işbirliği yaparız. Bu derin ve zevkli ilişkiler kurar.

Doğru sonuç için doğru yaklaşım gereklidir. İkamet Türkiye, dış bilgilerini kurumunuzun iş yapma biçimine uygulayarak işe yaklaşır. Şirketiniz için başarı potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için, uzman tavsiyemizi iş yapma biçiminize uygun bir şekilde şekillendirmemiz gerektiğini biliyoruz. Bu, müşterilerimizle zengin ilişkiler kurmamızı sağlar.

güçlü kadromuzla kaliteli hizmeti, sizin istekleriniz ve yapınız doğrultusunda bağlı olduğumuz meslek hukuku kapsamında sizlere sunmaktır. Sektörünüzdeki gelişmeleri izlemek ve size özel çözümlerimizle sektörünüzde başarınızın temel taşları arasında yer almak, başlıca hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Firmamız, siz değerli müşterilerimizin talep ettiği geniş bir yelpazeye yayılmış olan hizmetleri en doğru ve hızlı şekilde yerine getirmeyi hedeflemektedir. Denetim, Vergi, Hukuk, Danışmanlık, Finans ve Hukuk gibi çeşitli konularda uzman personelimiz ile müşterilerimize geniş kapsamlı hizmetler sunmaktayız.

İkamet Türkiye olarak müşterilerimizin hedeflerine ulaşması için ulusal ve uluslararası kuruluşlar ile beraber çalışmalar da yürütmekteyiz.

Deneyimli kadromuz, istikrarlı ve etkin yönetimimiz, konusunda uzman insan kaynağımız, yasa ve kurallar çerçevesinde müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmet firmamızı tercih nedeni yapmaktadır.
Kendimizi her gün değişen mevzuatlar ve kanunlar çerçevesinde güncel tutuyor ve çalışmalarımıza yansıtıyoruz. Kültürümüz ile global bilgiyi aynı potada eritiyor ve müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin hedeflerine ulaşmaları şirketimizin hizmet anlayışını özetleyen bir kavramdır.


Call Now Button